KURUMSAL

Yeninesil İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.


Günümüzde İnternet


Günümüzde internet, firmalar için vazgeçilmez bir tanıtım aracıdır. Özellikle mobil cihazların yaygınlaşmasıyla internet önemini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

 

Araştırmalar ilk defa girilen bir web sitesinde geçirilen sürenin çok fazla olmadığını ve bu kısa zaman zarfında müşterilerin kararlarını verdiklerini göstermektedir. Dolayısıyla sitenizin "tasarım" ve "altyapı" özellikleri oldukça önem kazanmaktadır.


Neden Yeni Nesil Tasarım ?


Web standartları oldukça hızlı ilerlemekte ve gelişmektedir. Artık eski kalıplarda bir web tasarımı firma ve müşterilerin taleplerini yeteri kadar karşılayamamaktadır. Dolayısıyla daha hızlı, sağlam altyapılı ve güvenirlikli, yönetilebilir, modern tasarımlı, farklı cihazlara uyumlu gibi birçok faktör göz önüne alınarak yeni nesil web siteleri tasarlanmalıdır.


  • Kullanıcı Etkileşimi
  • Size Özel Tasarım
  • Kolay Erişebilirlik
  • Proje Planlama


Projelerinizi sizin ve müşterilerinizin beklentileri doğrultusunda planlar ve uygularız.

Web siteniz sizin dünyaya açılan yüzünüzdür. Projelerinizi hayata geçirirken müşterilerinizin beklentileri önemlidir. Sizin beklentilerinizde bizim için önemlidir.


Yeninesil Web Tasarım, insanların kullanmaktan keyif aldıkları tasarımlar üretmeyi amaçlamaktadır !

Sıradan, basit bir web sitesi değil. Sizin kurumsal kimliğinizle örtüşen ve insanların kullanmaktan keyif aldığı siteler yapmayı amaçlıyoruz. Böylece hem siz, hemde ziyaretçileriniz mutlu olur.